Bursdags-spilling i PG

PG`s store sønn og grottesjef sveinmain ble 36 år torsdag, og inviterte store og store på feiring og selvfølgelig – en omgang spilling.

Etter inntak av store kvanta kake (se bildet der main har laget Carcassone-pynt) + div fludium med ymse prosent havnet partyspillet 6 nimt på bordet.

Black ant gikk på en storeslem i første runde, men tok seg fint inn. Sveinmain tok stikk etter stikk til de andres store forlystelse, men stakk likevel ikke av med sisteplassen. Vegard, Peter og Hollender spilte jevnt bra, og hvem har vi da ikke nevnt ??????

Morten

Morten lå på nest siste plass før siste
runde (vi gikk til 100) etter main, men gikk
på en historisk smell med 52 poeng i siste
runde…. Gratulerer Morten !!!!

Den svei – men ikke på langt nær så mye som den legendariske 3 mot 1 terning – og tapte til slutt – runden i Bløff fra sist runde. Den han drømte om om natta…….

http://www.youtube.com/get_player

Legg igjen en kommentar

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær hvordan dine kommentardata behandles..